Pasākumi

Citādākas pirmskāzu ballītes

Limuzīnu spozme un galavaspilsētas izpriecas, lokālu piedāvātais serviss neapšaubāmi vilina, tomēr tajā pašā laikā nereti ierobežo pirmskāzu ballīšu dalībnieku atraktivitāti. Šaurās pilsētas ielas un salonu sienas iegrožo un samazina iespējas radoši izlustēties. Kā zināms, labais tonis nosaka, ka pirmskāzu ballītēm jābūt rosības un talantīgu ēverģēlību pārpilnām.

Atpūtas komplekss ELINGI piedāvā iespēju noballēt citādāk – Lielupes krastā, un līdzās tradicionālajiem servisa pakalpojumiem baudīt arī tos priekus, ko var dot skaista daba. ELINGI atrodas 10 kilometrus no Rīgas robežas, braucot pa Rīgas – Ventspils šoseju.Šī pirmskāzu ballītes vieta pieejama ar dažādiem transporta līdzekļiem. Kāpēc obligāti jāierodas ar limuzīnu vai bargi rūcošu čoperi? Iesākumā jūs varat apraudzīt jūru, tad veikt promenādi Jūrmalas ielās, izbaudīt kūrorta atpūtas iestādījumu piedāvājumu. Pēc šī pirmā cēliena jūs no Jaundubultiem ar laivām pārvizinās otrpus upei uz ELINGIEM.


Tieši Lielupe dod iespējas, kādas metropolē ir grūti realizējamas. Jo sevišķi azartiskiem un sportiskiem cilvēkiem saistoša būs vizināšanās ar ūdensslēpēm vai veikbordu. Žviukt! – vējš matos un ūdens šaltis sejā. Un uz dibena. Un visiem lielais smējiens.Apcerīgākas topošās sievas kopā ar draudzenēm motorlaivās var doties uz jūras pusi, kur planētai Zeme un tās iedzīvotājiem nodot vēstījumu par jaunas ēras sākumu – es, ziniet, precos! Kas zina, varbūt šo vēstulīti pudelē pēc gadu desmitiem izzvejos kāds jaunskungs vai jaunkundze Dānijā, Zviedrijā, Krievijā un ar lielu interesi izlasīs par nezināmās daiļavas no Latvijas atskārsmēm pirms kāzām.


Ballītes dalībniekiem, kas pret ūdeņiem izjūt bijību, pietāti, ir pietiekami plašas iespējas realizēties krastā. Lūdzu, rīkojiet kaut vai ogošanas, čiekuru lasīšanas vai sēņošanas turnīru. Kura atradīs lielāko baraviku, dabūs staltāko vīru. Topošajām sievām “Elingi” var noorganizēt jautrus pavārmākslas kursus. Draudzenes var pārbaudīt līgavas kulināres spējas un pieprasīt uz ugunskura katlā vārīt visiem zupu, vai arī cepināt kādus gardumus. Puišiem liels prieks būtu vērot līgavaini orientēšanās distancē. Atrodi, atrodi līgavas fotogrāfiju mežā! Neatradīsi, neļausim precēties! Lai nākamais vīrs mežā nejustos vientuļš, pārējie viesi var meklēt kontrolpunktus ar izsmalcinātiem dzērieniem, vai citiem kārumiem. Pats par sevi saprotams, ka ir plašas iespējas noorganizēt visdažādākās stafetes un spēles.


Pavisam inerti vai filozofiski noskaņoti indivīdi var sēdēt uz piestātnes klājiena upes krastā, peldēties saulē, dziļdomīgi vērot saules rietu, zvaigznes tur tālumā vai pat savā nodabā sērīgi šņukstēt par drauga/draudzenes “atņemšanu” gaidāmajās kāzās.

Visbiežāk vecpuišu, vecmeitu ballītēs pulcējas 10 – 20 cilvēku. Nav gan izslēgts, ka kādam ir, piemēram, 673 draugi, tad ballīti var rīkot vismaz nedēļu, katru dienu pulcinot nākošo simtu, jo  ELINGU viesību nama zāle var ietilpināt līdz 100 viesiem. Vasarā gan balli var rīkot ārā - pie nama ir plašs bruģēts laukums un zāliens. Teritorijā ir ugunskura, grillēšanas vieta, kā arī nojume, kuru var izmantot vasarīgām viesībām svaigā gaisā!


Aiz viesību nama ir plaša autostāvvieta. Viesību namā ir garderobe, dušas, tualetes un 6 guļamistabas, kurās kopā var izguldināt 24 personas. 5 numuri ir 2 vietīgi un viens ir 4 vietīgs. Guļamistabas var izmantot kopā ar viesību nama īri, vai arī atsevišķi.

Tieši pie Lielupes krasta ir divas vasaras mājiņas ar dušu un tualeti. Viena ar 10 guļvietām, otra ar 5 – 6 guļvietām. Pie viesību nama ir arī pirts.

Draugu, draudzeņu pulciņi nav viendabīgi. Katrā kompānijā ir sava izpratne par jokiem, dullībām un dzīves vērtībām. Par manieri, kā godam atvadīties no vecpuiša, vecmeitas kārtas. Lielupes krasta piedāvājums ir vērtīgs ar to, ka pastāv plašas iespējas “ELINGU teritoriju un servisa pakalpojumus pielāgot tieši konkrētas cilvēku grupas interesēm un izpratnei par pirmskāzu ballīti. Gribat – būs tradicionāla pasēdēšana pie izsmalcināti dekorētiem galdiem, gribat – būs ūdensprieki un sportiskas aktivitātes! Ko un kā gribat -  tas arī būs!

Hosted by Serveris.lv

Powered by Constructor Free